|   açılış sayfam yap   |   sık kullanılanlara ekle   |  
 
LNG Sistemleri
Doğalgaz Sistemleri
Otogaz ve Akaryakıt İstasyonları
LPG Dökmegaz Sistemleri
Yakıcı Sistemleri
Isıtma Sistemleri
   LNG sistemleri

Doğa-Can doğalgaz boru hatlarının ulaşamadığı yerlerde kullanılan LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz ) sistemlerinin montajını yapmaktadır.

LNG  -161º C olduğundan bu sistemler için kullanılan borular diğer sistemlerden farklı; kriyojenik malzemelerdir.

Doğa-Can bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve gerekli sertifikalara sahip personeliyle, uzmanlık isteyen bu alandaki tüm işleri, anahtar teslim gerçekleştirmektedir.

Doğa-Can, 2004 yılından itibaren konutlarda, turizm tesislerinde, endüstriyel alanlarda (metal, seramik, çimento, gıda vs.), ısıtma, pişirme alanlarındaki LNG uygulamalarında ve boru hattı uygulamalarında güvenliği, öncelikli kriteri yaparak hızlı ve esnek yapısıyla müşterilerine en kaliteli mühendislik hizmetini sunmaktadır.

Yapılması gereken işi, yapılması gereken sürede bitirmeye özen göstererek sektördeki güvenilir pozisyonunu her zaman korumuştur. LNG'nin kullanılabilmesi için gereken tesisatın projelendirilmesi, taahhüdünün yapılması, yakıcı cihaz servisliği, geri dönüşüm hizmetlerine kadar LNG ve doğalgaz uygulamaları ile ilgili gereken her türlü mühendislik hizmetini vermektedir.

doğacan lng montaj
 
doğacan lng montaj
 
  DOĞACAN Petrol Ürünleri ve MühendislikLtd. Şti. | Tel: +90326 223 11 00 - 223 00 55 Faks: +90326 223 71 61 | e-mail: info@doga-can.com   2008-2009 © Tüm hakları saklıdır | Can Grup